Євросоюз на третину підвищив консульський збір

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В ЄС схвалили зміни до візового кодексу.

Євросоюз ухвалив зміни до візового кодексу, згідно з якими, зокрема, зросте консульський збір до 80 євро.

Про це йдеться у повідомленні Ради ЄС.

В Євросоюзі переконують, що оновили візові правила, аби поліпшити умови для законослухняних мандрівників і посилити наявні інструменти для реагування на виклики, що виникають внаслідок нелегальної міграції.

В оновленому візовому кодексі також передбачена можливість кожні три роки переглядати суму візового збору. Згідно з документом, заяви для отримання візи можна буде подавати в термін від шести місяців (замість сьогоднішніх трьох) до 15 днів перед поїздкою.

Окремий пункт кодексу — співпраця з третіми країнами у питанні реадміссії (повернення) нелегальних мігрантів. У разі відмови країн співпрацювати з ЄС, він залишає за собою право вдатися до конкретних обмежувальних заходів, що пов’язані з обробкою візи та візовим збором.

Попередній візовий кодекс, який передбачував механізм оброблення заявок на видачі короткотермінових віз до ЄС, ухвалили у 2010-му році. У березні 2018-го року Євросоюз почав розглядати пропозиції щодо реформування кодексу.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Павло Клімкін у січні заявив, що через два роки Україна може мати безвізові режими із 20 країнами Латинської Америки та Азії. Він наголосив, що пріоритетними є домовленості з тими країнами, куди частіше їздять громадяни нашої держави.

ВідеоДля подальшої дії безвізу Україна повинна вжити негайних заходів для боротьби з корупцією

Боротьба з корупцією і нелегальною міграцією українців до Європи - негайних заходів для подолання цих проблем має вжити український уряд для подальшої дії безвізового режиму. Такі висновки опублікувала Єврокомісія у другому звіті щодо виконання вимог безвізу. 

Для подальшої дії безвізу Україна повинна вжити негайних заходів для боротьби з корупцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції