Євросоюз назвав дату скасування заборони на провезення рідин в літаках

У квітні 2013 року пасажири літаків Євросоюзу зможуть перевозити рідини в ємкостях більше 100 мілілітрів.

Обмеження на провезення рідин в особистому багажі пасажирів літаків буде знято в квітні 2013 року. Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії з приводу нових вимог до безпеки авіаперевезень.

Згідно з новими правилами Єврокомісії, всі аеропорти країн, що входять в ЄС, повинні будуть до кінця квітня 2013 мати спеціальні сканери рідин. В даний час пасажирам заборонено мати з собою на борту рідини в ємкостях більше 100 мілілітрів. Через три роки ці обмеження будуть зняті.

Нові вимоги до безпеки в основному направлені на забезпечення зручності пасажирів.

Так, Єврокомісія наказує аеропортам уникати подвійних перевірок, які ніяк не сприяють забезпеченню безпеки, а лише призводять до тяганини при проходженні огляду.

Також пасажирів, що вже пройшли контроль при посадці, не будуть перевіряти під час пересадок в аеропортах ЄС, причому Єврокомісія сподівається укласти угоди про такий механізм і з країнами, які не є членами Євросоюзу.

Євросоюз увів суворі правила огляду багажу при авіаперельотах після терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку. Обмеження на провезення рідин в ЄС і ряді інших країн Європи було введено в 2006 році після того, як у Великобританії були відвернені теракти з застосуванням так званих "рідких бомб".

Читайте також:

П'яний американець з криками "ми - це джихад" погрожував підірвати круїзний лайнер

Сумка з небезпечною речовиною паралізувала роботу аеропорту в Каліфорнії

П'яний латвієць погрожував підірвати літак будильником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: