Євросоюз не визнав незалежність Абхазії та Південної Осетії

В Єврокомісії поточну ситуацію в Південній Осетії називають "окупацією грузинської території".

Європейський Союз не визнав незалежності Абхазії і Південної Осетії, оскільки вважає це порушенням норм міжнародного права.

Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" заявив голова генерального директорату Єврокомісії із зовнішніх зв`язків Енеко Ландабуру.

“Ви знаєте, що Європейський Союз, його держави-члени не визнали незалежності ані Абхазії, ані Південної Осетії, оскільки ми вважаємо, що це суперечить нормам міжнародного права", - сказав Ландабуру.

За його словами, така позиція не знаходить відгуку з боку Росії. "І тут ми серйозно розходимося з російськими властями", - сказав Ландабуру, додавши, що сподівається на інструменти міжнародної дипломатії для пошуку виходу з цієї ситуації.

"Поки що ми не бачимо цих елементів рішення, але поки що нам видається важливим не допустити подальших зіткнень і створити механізм, який би дозволив зменшити напруженість на місцях, і з часом знайти рішення", - сказав він.

Ландабуру назвав поточну ситуацію в Південній Осетії "окупацією грузинської території".

“Росія поки що займає частину грузинської території, окупує частину грузинської території. Європейський Союз говорить, що ні, це неприйнятно. І ми, природно, не хочемо, щоб ця проблема вирішувалась військовими засобами", - зазначив він.

Нагадаємо, що Росія визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії через декілька тижнів після серпневого конфлікту з Грузією. Ще однією країною, яка висловила готовність встановити з двома країнами дипломатичні відносини, стала Нікарагуа.

Читайте також:

Білорусія поки не збирається визнавати Осетію та Абхазію

Лукашенко в Сочі зустрівся із президентом Абхазії

Росія надасть Абхазії і Південній Осетії більше 5 млрд. рублів

Південна Осетія віддала Росії військові бази на 99 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: