Євросоюз "обміняє" біженців на безвізовий режим з Туреччиною

В Брюсселі сьогодні обговорять шляхи подолання "кризи біженців" в ЄС

Сьогодні у Брюсселі стартує саміт Євросоюзу, який європейські політики вважають основним шансом для розв'язання кризи біженців.

Про це повідомляється в сюжеті "ТСН. Ранок".

Зокрема, великі сподівання ЄС покладає на співпрацю з Туреччиною, яка натомість, окрім фінансування, отримає можливість безвізового режиму з Євросоюзом та проведення перемовин щодо вступу до ЄС.

Наголошується, що біженці, які потребують захисту, згідно з міжнародними законами, отримають притулок в Європі. В першу чергу це стосується економічних біженців.

При цьому, мігрантів, в країнах яких немає війни та які не отримали статус біженця планують депортувати.

Раніше, Данія відмовилась від подальшого прийому мігрантів, агрументувавши це тим, що громадяни не хочуть приймати біженців. За минулий рік, Данія дала прихисток 20 тисячам мігрантів.

Поряд з цьому, у збільшенні біженців в ЄС Чехія звинувачує Росію, пояснюючи це діями Кремля та конфліктами, які вони спричиняють.

Туреччина витягне Європу з міграційної кризи

На екстреному саміті в Брюсселі домовилися, що Туреччина прийматиме всіх переселенців, які прямуватимуть до Європи. А також прихистить тих, хто вже потрапив на територію Євросоюзу, але не отримав статусу біженців. Натомість у Брюсселі пришвидшать надання Туреччині безвізового статусу і спробують інтенсифікувати переговори про вступ країни до ЄС. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: