Євросоюз підтримав плани Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії

Європа готова допомогти Грузії реалізувати стратегію щодо окупованих територій (Абхазії та Південної Осетії): "Залучення шляхом співпраці".

Євросоюз позитивно оцінив план дій влади Грузії щодо Абхазії та Південної Осетії під назвою "Стратегія щодо окупованих територій: Залучення шляхом співпраці".

Як повідомила верховний представник ЄС з міжнародних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, Брюссель готовий надати Тбілісі підтримку в реалізації цього плану.

"ЄС повністю підтримує підхід, що базується на вибудовуванні довіри і полегшення контактів між людьми, а також на забезпеченні свободи переміщення", - йдеться в заяві Ештон.

Підтвердивши позицію ЄС про невизнання незалежності Абхазії і Південної Осетії, вона знову заявила про підтримку ЄС незалежності, суверенітету і територіальної цілісності Грузії.

Нагадаємо, у серпні 2008 року, після п'ятиденної війни з Грузією, Росія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. Потім це зробили Венесуела, Нікарагуа і Науру. Але більшість держав світу не визнає незалежності самопроголошених республік, підтримуючи позицію Грузії, яка прагне повернути собі "окуповані Росією території".

Читайте також:

Клінтон: США не миритимуться з окупацією Росією грузинських територій

Саакашвілі запропонував Росії переговори про "деокупацію"

Грузія подякувала Януковичу за невизнання Абхазії та Південної Осетії

Абхазія та Південна Осетія доручили Росії охороняти свої кордони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: