Євросоюз посилив санкції проти Лівії

Додаткові санкції передбачають, що кошти і економічні ресурси п'яти організацій будуть заморожені, і ще одне ім'я додано до списку нев’їзних 26 осіб.

 Рада Євросоюзу схвалила в четвер, 10 березня, додаткові санкції проти Лівії. Про повідомив представник постійного представництва при ЄС головуючої в цій регіональній організації Угорщини.

Як відомо, наприкінці лютого ЄС за застосування лівійською владою насильства по відношенню до мирних маніфестантів заборонив в'їзд в країни Євросоюзу 26 особам, включаючи лідера Лівії Муамара Каддафі і п'ятьох членів його сім'ї. Їхні активи в Європі.

Рада ЄС тоді також схвалила введення заборони на постачання до Лівії зброї, боєприпасів та спецзасобів.

Додаткові санкції передбачають, що кошти і економічні ресурси п'яти організацій будуть заморожені, і ще одне ім'я додано до списку нев’їзних 26 осіб.

Угорський дипломат не назвав організації, про які йдеться, та прізвище зазначеного лівійського чиновника.

У середу представники країн ЄС вже досягли попередньої домовленості про введення додаткових фінансових санкцій проти Лівії, зокрема, про заморожування коштів суверенного фонду і центрального банку країни. За даними преси, нові санкції сформульовані таким чином, щоб не завдати шкоди ряду європейських компаній, акціонером яких є лівійський суверенний фонд Libyan Investment Authority.

Нагадаємо також, Росія приєдналася до санкцій ООН проти Лівії, за якими забороняється постачання з Росії всіх видів озброєнь, а також надання Лівії послуг, які пов'язані з військовою діяльністю.

Як відомо, з середини лютого в лівійських провінціях триває збройне протистояння противників та прихільників уряду Каддафі. Влада надає жорстку протидію повстанцям. За оцінками міжнародних організацій, у сутичках із силами безпеки та іноземними найманцями загинули до 6 тисяч чоловік.

Читайте також:

У Лондоні захопили будинок сина Каддафі

Євросоюз направив до Лівії місію

Євросоюз ввів санкції відносно Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: