Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз у кілька разів скоротив список країн, з якими відкриють кордони у липні – Euronews

Євросоюз у кілька разів скоротив список країн, з якими відкриють кордони у липні – Euronews

Від 1 липня відкриття кордонів з ЄС навряд чи запрацює.

У Брюсселі країни Євросоюзу досі не можуть дійти згоди щодо переліку країн, з якими відкриють кордони у липні. Як повідомляє Euronews, нині обговорюються два списки – "зелений" з відкритими для відвідування кордонами і "червоний", яким доступ до країн Союзу перекрито. України немає в жодному з двох списків.

Видання зазначає, що отримало у розпорядження попередні версії обох списків. У найновішій редакції списку кількість "зелених" країн скоротилася до 15, хоча ще всередині тижні містила 54 країни. Серед "червоних", зокрема, Бразилія, США та Росія.

Ймовірний "зелений" список Євросоюзу: Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Китай (підлягає взаємному підтвердженню).

Джерела видання сумніваються у тому, що відкриття кордонів відбудеться вже 1 липня, адже рішення ще не ухвалене остаточно, а для того, аби воно набуло чинності, документ ще треба встигнути опублікувати.

Нагадаємо, кордони в Європі можуть повторно закрити через різке зростання кількості інфікованих коронавірусом COVID-19 в тій чи іншій країні ЄС. Але це рішення має бути погодженим в Європейському союзі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції