Євросоюз відмовився вводити найближчим часом безвізовий режим з Росією

У Євросоюзі пообіцяли вивчити представлений Росією проект угоди про перехід до безвізового режиму, але порекомендували особливо не сподіватися. Принаймні - не зараз.

Євросоюз вивчить представлений Росією проект угоди про перехід до безвізового режиму, але говорити про швидке скасування віз не доводиться.

Про це заявив 2 червня в Москві заступник голови представництва ЄС у Росії Майкл Уебб.

"Ми вивчимо це опитування, але ми не хочемо, щоб були очікування про швидке вирішення цього питання. Це довгострокове завдання, яке треба вирішувати поступово", - сказав європейський дипломат.

Він також зазначив, що зараз в ЄС немає консенсусу щодо скасування віз, тому це питання буде вирішуватися "крок за кроком", додавши при цьому, що переговори з країнами-учасницями програми Східне партнерство зі скасування віз не взаємопов'язані з аналогічними переговорами з Росією.

Напередодні на саміті в Ростові-на-Дону Росія передала Євросоюзу проект угоди про скасування візового режиму. При цьому президент РФ Дмитро Мєдвєдєв неодноразово заявляв, що для розвитку співпраці між РФ і ЄС необхідно узгодити питання про надання росіянам можливості короткочасного безвізового відвідування європейських країн.

У свою чергу глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляв, що Москва готова просувати запровадження безвізового режиму між Росією і країнами Євросоюзу прискореними темпами.

Нагадаємо, Україна очікує 3 червня отримати від Європейського Союзу план дій щодо введення безвізового режиму.

Читайте також:

Україна планує отримати план скасування віз із ЄС 3 червня

ЄС не збирається скасовувати візи для українців

Євросоюз обіцяє полегшити візовий режим з Росією протягом півроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: