Євросоюз відновив COVID-обмеження на в’їзд для США та ще п'яти країн

Дата публікації
Перегляди
415
Євросоюз відновив COVID-обмеження на в’їзд для США та ще п'яти країн

В списку залишаються 18 країн і територій.

Рада ЄС у понеділок, 30 серпня, оновила список країн та територій, жителям яких рекомендовано дозволити в'їзд на територію країн Євросоюзу для необов'язкових поїздок, зокрема, з туристичною метою.

З нього Рада ЄС вилучила США, Ізраїль, Косово, Ліван, Чорногорію та Північну Македонію через суттє зростання останнім часом кількості заражень коронавірусом у цих країнах.

Після цього рішення в списку залишаються 18 країн і територій, серед них: Україна, Албанія, Вірменія, Австралія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бруней, Канада, Японія, Йорданія, Нова Зеландія, Катар, Молдова, Саудівська Аравія, Сербія, Сиінгапур, Південна Корея і Китай за умови підтвердження взаємності.

Прибулі з цих країн можуть в'їжджати та не проходити самоізоляцію, якщо вони повністю вакциновані від коронавірусу, нещодавно одужали від хвороби або ж за наявності актуального негативного тесту.  

Варто зазначити, що цей список ЄС є орієнтиром для країн євроблоку і його дотримання для них не є обов'язковим. Рішення про конкретні обмеження в'їзду залишається за урядами країн ЄС. Однак більшість з них дотримуються цих рекомендацій ЄС з початку пандемії коронавірусу.

Рада ЄС також раніше рекомендувала послабити обмеження для повністю вакцинованих від коронавірусу.

Нагадаємо:

  • Європейських країн, куди можуть поїхати українці, стає все більше. Які країни ЄС оновили правила і готові пускати до себе українських туристів та за яких умов - у нашому матеріалі.
  • Для комфортної подорожі слід перевіряти актуальні правила в'їзду і відпочинку напередодні вильоту. До прикладу, в Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон в умовах COVID-19. Для зручності в месенджері Telegram запрацював бот Corona.Travel.Bot, який оперативно повідомляє про зміни в правилах відвідування країн світу.

Новини України: від сьогодні починають діяти нові правила перетину кордону

Новини України: від сьогодні починають діяти нові правила перетину кордону
Наступна публікація