Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз виступив на захист журналістів, затриманих у Білорусі

За словами Могеріні, вчинені дії суперечать заявленій політиці Білорусі про демократизацію.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні закликала звільнити затриманих журналістів у Мінську.

Про це пише білоруська редакція Радіо Свобода.

"Ми отримали повідомлення про обшуки та арешти журналістів у низці незалежних ЗМІ в Білорусі. Такі дії суперечать заявленій Білоруссю політиці демократизації та її міжнародним зобов'язанням. Повага основних прав і свобод, включаючи свободу вираження та свободу ЗМІ, має бути збережена. Ми приєднуємося до закликів звільнити затриманих", -  йдеться у заяві.

Крім цього, звільнити журналістів закликали правозахисні білоруські громадські організації. Білоруська асоціація журналістів вимагає негайно звільнити затриманих і забезпечити доступ інших журналістів до робочих місць.

Нагадаємо, в Білорусі силовики через підозру у несанкціонованому доступі до інформації держінформагентства "БелТА" затримали головного редактора сайту TUT.BY Марину Золотову, редакторку видання Анну Калтигіну і журналістку БелаПАН Тетяну Коровенкову. 

Пізніше стало відомо, що одна з співробітниць білоруського сайту tut.by Уляна Бобоєд, затримана у вівторок у справі про незаконний доступ до інформаційної стрічки держагентства "БелТА", відпущена правоохоронними органами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції