Перейти до змісту
Євросоюз закликав притягнути до відповідальності нападників на миротворців ООН в Малі

У результаті терористичної атаки загинули кілька солдатів чадського контингенту.

Євросоюз висловив співчуття сім'ям жертв, Чаду, Малі і ООН і побажав швидкого одужання пораненим у зв'язку з атакою терористів в неділю проти табору комплексної місії ООН по стабілізації в Малі (MINUSMA).

Про це пише Інтерфакс з посиланням на офіційного представника Європейської зовнішньополітичної служби. 

"Ця атака спрямована також проти всього міжнародного співтовариства. Винні повинні бути заарештовані та притягнуті до суду", - йдеться в заяві.

Відео ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

З 2013 року в Малі загинули більше ста миротворців ООН. У миротворчій місії в африканській країні беруть участь понад 13 тисяч військовослужбовців, у тому числі і військовослужбовці Бундесверу, які розквартировані за 400 кілометрів від місця нападу.

Нагадаємо, що в 2012 році ісламістські угруповання взяли під свій контроль північ Малі. Французькі війська в 2013 році вибили ісламістів із зайнятих ними регіонів. Але, незважаючи на присутність миротворчої місії ООН, ситуація в країні залишається нестабільною.

Раніше повідомлялося, що Україна направить своїх миротворців в Малі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин