Євросоюз збільшив фінансування МВФ

Бюджет Міжнародного валютного фонду становитиме 500 млрд. доларів.

Глави країн Європейського союзу погодилися збільшити фінансування Міжнародного валютного фонду на 75-100 млрд євро. Таким чином бюджет МВФ становитиме 500 млрд. доларів.

Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністр головуючої в ЄС Чехії Мірек Тополанек на прес-конференції в Брюсселі.

Крім того, лідери країн ЄС домовилися подвоїти розмір фонду надзвичайної допомоги до 50 млрд. євро і витратити 5 млрд. євро невикористаних бюджетних коштів ЄС на розвиток енергосистеми і екологічно чисті джерела енергії.

Нагадаємо, раніше країни ЄС вже виділили понад 200 млрд. євро на врятування банків і допомогу основним галузям економіки.

Крім того, Тополанек заявив про те, що наступний саміт в рамках проекту ЄС "Східне партнерство" повинен відбутися в Празі.

Нагадаємо, сьогодні лідери 27 країн-членів ЄС схвалили включення Білорусі до програми "Східне партнерство". Присутність Білорусі залежатиме від поведінки президента Білорусі Олександра Лукашенка і білоруського уряду.

При цьому Тополанек зазначив, що країни ЄС погодилися виділити на цей проект 600 млн євро.

"Східне партнерство" - це форум, створений країнами - членами Євросоюзу і шістьма державами Східної Європи і Південного Кавказу - Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою і Україною.

Читайте також:

Євросоюз визнав Лукашенка своїм партнером

Євросоюз не дав Україні надії на приєднання

Росія не дала кредит Білорусії

ЄС хоче урізати владу Лукашенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: