Євросоюз збирається запровадити санкції проти Мадуро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Європі хочуть ввести обмеження проти президента Єгипту та чиновників.

Країни Євросоюзу розглядають можливість введення санкцій проти президента Венесуели Ніколаса Мадуро і кількох чиновників венесуельського уряду.

Про це повідомляє Associated Press.

Агентство пише, що питання запровадження санкцій обговорюють Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія і Нідерланди.

За інформацією джерел AP, хоча Мадуро входить в список посадовців, щодо яких плануються санкції, остаточного рішення немає. Групі із зазначених країн необхідно подолати внутрішні розбіжності, перш ніж вийти з офіційною пропозицією до виконавчої влади ЄС.

Учасники перемовин зокрема єдині в тому, що обмеження стосуватимуться військовослужбовців і співробітників судових органів, які зіграли важливу роль в арешті союзників лідера опозиції Хуана Гуайдо.

При цьому представник міністерства закордонних справ Іспанії заявив, що вони не хотіли б, щоб їх рішення мало негативний вплив на посередницькі зусилля Норвегії між представниками Мадуро і Гуайдо.

Нагадаємо, раніше уряд Венесуели та опозиція надіслали своїх представників до Норвегії для переговорів щодо врегулювання ситуації в південноамериканській країні.

ВідеоПісля розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Дональд Трамп і Володимир Путін більше години говорили телефоном цього тижня. Наслідки цієї розмови мало не посварили американського президента навіть з найближчими соратниками: бо раптово Трамп "забув", як кілька тижнів поспіль кляв режим Ніколаса Мадуро і росіян, які йому допомагають. Виявляється, тепер "немає там ніяких росіян", а Путін хоче Венесуелі лише миру. Про венесуельський протест за зовнішнього втручання – далі в сюжеті.    

Після розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Залиште свій коментар

Вибір редакції