Євростат підрахував, де в ЄС найбільше пропивають сімейні бюджети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідером серед країн виявилася Естонія.

За рік витрати домогосподарств Естонії на алкоголь були найвищими серед країн Європейського союзу. За статистикою континентальних експертів, на п’янкі напої естонці витрачають 5,2% загальної суми на покупки.

Аналогічні показники високі в інших балтійських країнах: у Латвії це 4,9%, у Литві це 4%. Також високими є витрати на алкоголь у Польщі (3,5%), Чехії (3,3%), Угорщині (3%) та Фінляндії (2,8%).

ВідеоЗаощадливі італійці: чому на воді економлять, а на алкоголі - ні

Комунальні платежі італійців схожі на українські. Близько чотирьох тисяч гривень на місяць за сто квадратних метрів. Однак є нюанси. На кшталт того, що центральні приватні будинки не можуть належати одному власнику, а всі лампи, крім діодних - нелегальні. Про економію по-італійськи - далі у сюжеті.

Заощадливі італійці: чому на воді економлять, а на алкоголі - ні

При цьому середній показник по ЄС склав 1,6%. Серед країн, громадяни котрих витрачають на п’янке питво найменшу частину родинних коштів, опинилися Іспанія (0,8%), Італія (0,9%) і Греція (0,9%).

Як повідомлялося, серед основних правил вживання алкоголю – пам’ятати про власну дозу, котра в кожного організму індивідуальна, і не намагатися перепити інших. Також не варто починати пити на порожній шлунок. Важке сп’яніння дає також змішування різних видів спиртів. Разом із тим вживання води після гучної вечірки з алкоголем не зможе запобігти виникненню похмілля. Таку думку висловив молекулярний біолог Патрік Шмітт.

Як здорожчає алкоголь. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції