Єзуїти заплатять 160 мільйонів жертвам сексуальних домагань

Єзуїтський орден США погодився виплатити компенсацію постраждалим внаслідок сексуальних домагань священників.

Орден єзуїтів в США погодився виплатити більше 160 мільйонів доларів компенсації жертвам сексуальних домагань, повідомляє Бі-бі-сі.

Приблизно 500 американців індіанського і алеутського походження зазнали домагань священиків під час свого навчання в католицьких школах п'яти північно-західних штатів США.

Єзуїти погодилися також надіслати цим людям письмові вибачення.

За словами адвоката одного з потерпілих, остаточного врегулювання справи клієнтові довелося чекати майже 40 років.

Як відомо, у лютому місяці цього року в Німеччині вибухнув скандал, пов'язаний з випадками розбещення учнів елітних католицьких шкіл, які належать німецькому відділенню ордена єзуїтів. Виявилося, що від сексуального насильства в гімназіях постраждали сотні дітей. 

Ректор школи Клаус Мартес звернувся з листом до 500 колишніх учнів школи, в якому просив у них вибачення за те, що трапилося і закликав "перервати мовчання".

З того часу на адресу Клауса Мертеса і адвоката Урсули Рауе, уповноваженою орденом єзуїтів провести розслідування в школі, майже щодня почали надходити листи колишніх гімназистів, які в різні роки стали жертвами викладачів-педофілів. Урсула Рауе працює над складанням доповіді про злочинні дії підозрюваних священиків. Проміжний звіт найближчим часом має бути направлений на розгляд в штаб-квартиру ордена єзуїтів в Мюнхені.

Читайте також:

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Французькі педофіли просять Саркозі каструвати їх

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: