Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Їх штампують на потоці". У МЗС Росії обурені заявою України про можливі "гамбурзькі санкції" за ігнорування рішення трибуналу

У Росії не визнають рішення трибуналу.

Представниця МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала слова українського посла в Німеччині Андрія Мельника щодо введення антиросійських санкцій за невиконання рішення Міжнародного трибуналу ООН.

Про це вона заявила в коментарі "РБК".

"Як ми вже зрозуміли, для санкцій приводу не потрібно - їх штампують на потоці", - заявила вона.

Як повідомлялося раніше, посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, якщо Росія не виконає рішення Міжнародного трибуналу з морського права, Україна буде домагатися введення "гамбурзьких санкцій". Рішення трибуналу він назвав історичним.

Нагадаємо, Міжнародний морський трибунал ООН 10 травня провів слухання за позовом України про заходи щодо РФ для звільнення полонених українських моряків і захоплених кораблів. Раніше Росія повідомила, що не братиме в них участі. Україна подала до міжнародного трибуналу з морського права з проханням вжити тимчасових заходів і зобов’язати Росію звільнити українських моряків і кораблі. 25 травня трибунал ухвалив рішення з вимогою звільнити українських моряків та захоплені судна. 

ВідеоМіжнародний трибунал з морського права зобов’язав РФ негайно відпустити полонених моряків

Рішення ухвалили у Гамбурзі. Судді вимагають звільнити усіх 24 українців, захоплених у Керченській протоці у листопаді 2018 року, та повернути Україні 3 судна.    

Міжнародний трибунал з морського права зобов’язав РФ негайно відпустити полонених моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції