"Їхні дії мають наслідки": Байден заявив, що США не прагнуть до ескалації у відносинах з РФ

"Їхні дії мають наслідки": Байден заявив, що США не прагнуть до ескалації у відносинах з РФ

Фото: Associated Press

Лідер США каже, що готовий до співпраці.

Американський президент Джо Байден заявив, що не налаштований на ескалацію у відносинах з Російською Федерацією.

Про це американський лідер сказав у своєму зверненні до Конгресу.

Байден наголосив, що готовий до співпраці з Кремлем. "Я дуже ясно дав зрозуміти президенту Володимиру Путіну: хоч ми не прагнемо до ескалації, але їхні дії мають наслідки", - сказав він 

Зокрема, на втручання "Росії у вибори і кібератаки на уряд і бізнес" він відповів "прямо і пропорційно". Голова Білого дому наголосив, що США і РФ можуть співпрацювати, якщо це має спільні інтереси. Як приклад, він назвав продовження договору СНО і боротьбу зі зміною клімату.

Як повідомлялося, Сполучені Штати оголосили нові санкції проти Росії та висилають десять російських дипломатів через втручання у вибори та кібератаки. З країни вирішили вислати 10 російських дипломатів. Таким чином у Вашингтоні вирішили покласти на РФ "витрати за дії її уряду і спецслужб" проти суверенітету й інтересів країни. 

Після цього Росія заборонила в'їзд до своєї країни чинним і колишнім американським високопосадовцям і діячам, "причетним до реалізації антиросійського курсу". До списку потрапили вісім осіб. Зокрема, директор ФБР Крістофер Рей, колишній директор ЦРУ Роберт Вулсі, директор Національної розвідки США Евріл Хейнс.

Новини світу: США запроваджують нові санкції проти Росії

Новини світу: США запроваджують нові санкції проти Росії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Наступна публікація