Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Їв крабів та шашлики: одного із членів найкривавішої злочинної банди в Росії спіймали на розкішному житті у в'язниці

Його вже перевели до штрафного ізолятора.

Одного із членів злочинної банди "цапков" В’ячеслава Цепов'яза, який відбуває покарання в Амурській області, спіймали на розкішному житті у виправній колонії.

У Мережі почали ширитися фотографії, на яких Цепов'яз у тюремному одязі сидів біля столу з делікатесами, на якому є червона ікра та краби. На іншому фото злочинець був зображений біля мангалу, де смажилися шашлики.

Цеповяз у в'язниці
Комсомольская правда

Цепов'яз отримав 20 років позбавлення волі у 2013 році у справі масового вбивства у станиці Кущевській. 4 листопада 2010 року члени банди убили дві сім’ї, які перебували у будинку, а також сусідів – матір із сином, що теж зайшли в гості. Загалом у той день злочинці вбили 12 осіб, серед яких було четверо дітей. Тіла члени банди спалили. Це вбивство стало одним із наймасовіших та найкривавіших в історії Росії.

У цій справі було затримано щонайменше 13 осіб, з них трьох засудили до довічного ув’язнення. Вбивство отримало широкий резонанс серед населення і слідство щодо підозрюваних активно транслювалося більшістю ЗМІ. Правоохоронці також встановили, що члени банди протягом кількох років вбили ще сімох осіб.

Цеповяз у в'язниці
Комсомольская правда

Цього разу увагу до цієї справи прикули фото розкішного життя Цепов'яза у в’язниці, а ще більше розголосу сталося після того, коли російські тюремники підтвердили їхню справжність. За результатами перевірки з’ясувалось, що зроблені вони були у 2015 році. За даними екс-дружини злочинця, на утримання Цеповяза у колонії його сім’я щорічно витрачає близько трьох мільйонів рублів (1,27 мільйона гривень). Злочинець телефонував своїй нинішній дружині та називав номери карток, на які потрібно надсилати гроші. Продукти Цеповяз купував через посередника, а одного разу навіть запросив до себе лікаря-стоматолога. Крім цього, засуджений навіть мав на території колонії власну пасіку, куди регулярно купував нові вулики та бджіл.

"Що тут скажеш - уникнути корупції в далеких регіонах складно, особливо якщо у злочинця, який вступає в змову з співробітниками, дар переконання і, головне, божевільні гроші. За результатами перевірки було покарано кілька співробітників", - розповів заступник директора Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко. За його словами, сьогодні у багатьох в’язницях засуджені можуть замовити собі делікатеси, однак користування мобільним телефоном суворо заборонено.

Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін наказав провести термінову перевірку стосовно посадових осіб виправної колонії, де утримується Цепов'яз. Крім цього, наразі засудженого помістили до штрафного ізолятора. Представники омбудсмена в Амурській області та громадської спостережної комісії розповіли, що до того Цеповяз ніколи не скаржився на умови перебування в колонії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції