Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Їздив до анексованого Криму хвалити "вибори": німецький депутат зізнався, що поїздку оплатила Росія

Їздив до анексованого Криму хвалити "вибори": німецький депутат зізнався, що поїздку оплатила Росія

За інформацією ЗМІ, депутат був не єдиним, хто їздив на вибори за гроші Росії.

Депутат Бундестагу Німеччини від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) Ульріх Еме зізнався, що за гроші Кремля їздив до анексованого Криму на вибори президента Росії. Він був присутній на них як "спостерігач". 

Про це повідомляє німецьке видання Der Spiegel.

Ульріх Еме відвідав Крим у березні 2018 року під час переобрання Володимира Путіна на пост президента РФ як "міжнародний спостерігач", а потім говорив, що "був приємно здивований", наскільки "добре було організоване голосування".

Спочатку німецький депутат заперечував спонсорування поїздки Державною Думою Росії. Однак пізніше він зізнався німецькій газеті Freie Presse, що поїхав за грошу російського парламенту, а дізнався про це нібито "пізніше". 

Згідно з німецьким законодавством, членам Бундестагу заборонено отримувати "грошові винагороди", якщо заради них вони використовують свій мандат в інтересах "спонсора".

За інформацією видання, Ульріх Еме не єдиний депутат від "Альтернативи для Німеччини", хто їздив у анексований Крим в березні 2018 року на запрошення Москви. "Спостерігачами" на російських виборах тоді були сім членів Бундестагу від цієї партії. Однак інші депутати не поспішають відповідати на запити, або ж заперечують причетність Росії до фінансування. 

Нагадаємо, в Росії від 25 червня розпочалося голосування за поправки до Конституції. Вони, зокрема, можуть "зробити" Путіна президентом ще на 12 років та понижують пріоритет міжнародного права в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції