Його голосу не вистачатиме: як європейські політики співчувають через смерть Маккейна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Франції Еммануель Макрон назвав сенатора "справжнім американським героєм".

Європейські лідери та генсек НАТО озвучили співчуття щодо смерті американського сенатора Джона Маккейна.

Зокрема, свої співчуття висловили генсек НАТО Єнс Столтенберг, прем’єр Великої Британії Тереза Мей, канцлерка Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон.

Так, приміром президент Франції Еммануель Макрон  зауважив: «Він присвятив усе своє життя своїй країні. Його голосу не вистачатиме. Адресуємо нашу шану його близьким».

"Було честю називати його другом Великої Британії. Мої найглибші співчуття його сім'ї та американському народу», - додала Тереза Мей.

ВідеоСвітова втрата: від ракової пухлини помер американський сенатор Джон Маккейн

Джона Маккейна шість разів обирали сенатором. Він служив у В'єтнамі, був полоні 5,5 років, очолював оборонний комітет США, двічі балотувався в президенти. Він був в Україні в найважчі для нас дні, ще в грудні 2013-го. Говорив тоді, що Україна зробить Європу кращою, так само, як і Європа - зробить кращою Україну.

Світова втрата: від ракової пухлини помер американський сенатор Джон Маккейн

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер у суботу, 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні він вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.

Вибір редакції