Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Youtube та Facebook одночасно здивували юзерів введенням платних підписок

У Facebook нововведення поки що експериментальне.

YouTube вводить функцію платної підписки на канали, що мають понад 100 тисяч підписників.

Про це повідомляє Bloomberg.

Як відзначається, про це просили самі блогери, оскільки для них фактично єдиним джерелом заробітку на платформі була реклама. Автори будуть отримувати 70% від вартості передплати після вирахування податку з продажів. Комісії за проведення транзакцій, зокрема через кредитну карту, YouTube повністю бере на себе.

Окрім цього, підписка дозволить користувачам отримати доступ до розширеного списку емодзі, ексклюзивного контенту та атрибутики.

Своєю чергою, компанія Facebook також почала тестувати функцію платних груп: щоб отримати доступ до контенту таких спільнот, користувачам доведеться платити від 5 до 30 доларів на місяць.

Про це повідомляє TechCrunch.

На думку власників соцмережі, такий функціонал має мотивувати адміністраторів груп створювати унікальний контент. Найближчим часом нововведення випробують адміністратори обмеженого кола спільнот. Якщо експеримент виявиться успішним, така можливість стане загальнодоступною.

Нагадаємо, нова нейронна мережа від компанії Google на основі медичних показників пацієнта може вирахувати приблизну дату смерті. Він також прогнозує розвиток захворювань, тривалість перебування в лікарні та ймовірність повторної госпіталізації.

ВідеоУкраїнець-відмінник ЗНО відмовився від роботи в Google і Facebook

Герой наступного сюжету проекту "Відмінники" – Максим Бевза. Хлопець з містечка на Вінниччині здав ЗНО на 200 балів і зайшов так далеко, що йому пропонували роботу найкращі компанії світу, серед яких Google і Facebook. Але хлопець вирішив залишитися і знайти роботу мрії в Україні.

Українець-відмінник ЗНО відмовився від роботи в Google і Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції