Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юлія Скрипаль зробила першу заяву після отруєння

Вона сподівається, що люди поважатимуть приватне життя її сім'ї у цей період.

Поліція опублікувала першу заяву Юлії Скрипаль після того, як вона прийшла до тями.

Про це повідомляє міська поліція Лондона.

Юлія подякувала за інтерес до неї і багато доброзичливих повідомлень. Крім того, додала, що є багато людей, яким вона має подякувати за одужання. Передусім жінка відзначила людей Солсбері, які прийшли на допомогу, коли її батько був недієздатним. 

Повний текст заяви

"Я прийшла до тями тиждень тому, і я рада повідомити, що мої сили зростають щодня. Я вдячна за інтерес до мене і багато доброзичливих повідомлень, що отримала.

Є багато людей, яким я маю подякувати за одужання, особливо людям Солсбері, які прийшли на допомогу, коли мій батько був недієздатним. Крім того, я хотіла б подякувати співробітникам окружної лікарні Солсбері за їх турботу та професіоналізм.

Я впевнена, ви зрозумієте, що усі ці події збивають з пантелику, і я сподіваюсь, що ви поважатимете приватне життя моєї сім’ї та мене у період мого одужання".

Нагадаємо, 5 березня BBC повідомила, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні після серйозного отруєння невідомою речовиною. Видання The Telegraph дізналося, що Скрипаль раніше звертався до поліції із заявою про те, що побоюється за своє життя. Дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка сказала виданню, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

Ще станом на понеділок, 26 березня, Сергій Скрипаль та його донька Юлія перебували у критичному стані. Про це розповіла прем'єр Британії Тереза Мей.

26 березня західні країни заявили про видворення російських дипломатів. Наразі відомо про відповідне рішення вже 26 країн щодо 150 дипломатів. Видворення дипломатів стало відповіддю на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії, за яким, як вважає британське слідство, стоїть Москва.

Першою про видворення російських дипломатів оголосила, власне, Велика Британія (23 дипломати), потім до неї приєдналися 15 країн ЄС, США, Канада, Норвегія та Україна.

ВідеоОрганізація із заборони хімічної зброї відмовилась від допомоги Росії у розслідуванні отруєння Скрипаля

Лондон відразу сказав, що розслідувати злочин разом із його виконавцем - це збочена ідея. Проти долучення Росії також висловилась більшість учасників зустрічі в Гаазі. А експерти Організації, яка об'єднує майже 200 країн світу, вже найближчим часом пообіцяли передати Великій Британії свою доповідь.

Організація із заборони хімічної зброї відмовилась від допомоги Росії у розслідуванні отруєння Скрипаля

Залиште свій коментар

Вибір редакції