Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Вашингтона полетіли тридцять народних депутатів України, а ось делегація з Росії була вдвічі більшою.

Сьогодні президент США Дональд Трамп проводить у Вашингтоні традиційний молитовний сніданок. З'їхалося на нього майже чотири тисячі люду з усього світу - зокрема, і українські політики. Через відтік кадрів, Верховна Рада вчора навіть не спромоглася попрацювати. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУ Вашингтоні 66-й рік поспіль проходить молитовний сніданок за участі президента США

Потрапляють на сніданок лише за іменним запрошенням, адже з 60-тих років минулого століття усі президенти США, починаючи з Ейзенхауера, снідають в третій четвер лютого саме у Вашингтонському Хілтоні. Сьогодні, кажуть організатори, в фешенебельному готелі зібралося 3800 людей зі 130 країн світу.

У Вашингтоні 66-й рік поспіль проходить молитовний сніданок за участі президента США

Вашингтонський Хілтон - споруда, через яку напередодні опустів зал Верховної Ради України. Саме тут вже 66-й рік поспіль проходить національний молитовний сніданок. Потрапляють на нього лише за іменним запрошенням - адже з 60-х років минулого століття усі президенти США, починаючи з Ейзенхауера, снідають в третій четвер лютого саме тут. Сьогодні, кажуть організатори, у фешенебельному готелі зібралося 3800 людей зі 130 країн світу.

У кого немає протекції від протестантських церков, які допомагають із запрошенням, за чутками, мають викласти за вхід на сніданок до 25 тисяч доларів. Або вчасно познайомитися з добрим конгресменом.

Напередодні заступниця спікера Верховної Ради Ірина Геращенко публічно звинуватила українських депутатів у тому, що вони нехтують своєю законодавчою роботою. А в кулуарах Верховної Ради казали: в цьому готелі сьогодні мають побувати щонайменше три десятки наших народних обранців. Зокрема Юлія Тимошенко та кілька її однопартійців, які відмовилися від коментарів.

За це ризикуємо заплатити ми з вами, адже якщо обранці привезуть додому авіаквитки і оформлять поїздку як відрядження, їм відшкодують дорогу. Найекономніший переліт в обидва кінці з пересадкою в Стамбулі коштує не менше 16 тисяч гривень на одну людину.

Цікавий факт: утричі збільшилася порівняно з минулим роком російська делегація - називають цифру в шість десятків. Летять вони за свій кошт і збираються влаштувати всередині неформальний "російський дім". Керівники трьох комітетів Держдуми в останню мить снідати відмовилися, бо їх внесли до так званого “кремлівського списку”.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук 

Залиште свій коментар

Вибір редакції