ЮНЕСКО внесла музику регі до списку нематеріальної культурної спадщини людства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей стиль став культовим для Ямайки.

Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) ухвалила рішення внести музичний стиль регі до списку нематеріальної культурної спадщини людства.

Про це повідомляє AFP.

"Внесок регі-музики в міжнародний дискурс з питань несправедливості, опору, любові і людяності підкреслює динаміку того, що цей елемент є одночасно раціоналістичним, соціально-політичним, чуттєвим та духовним", - йдеться у заяві ЮНЕСКО.

Стиль регі зародився на Ямайці наприкінці 1960-х років і був активно поширений у США та Великій Британії, завдяки ямайським мігрантам. Крім цього, із музичним стилем регі асоціюється і релігійний рух растафаріанство.

До списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО вносить низку культурних традицій світових країн. Україна у цьому списку представлена старовинними козацькими піснями та Петриківським розписом.

Нагадаємо, у червні Фінляндія заявляла, що збирається внести традиційну фінську сауну та музичні традиції гри на скрипці в громаді Каустінен до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

ВідеоМистецтво виготовлення Неаполітанської піци внесли до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО

Залиште свій коментар

Вибір редакції