Юний приморський "партизан" розповів про теплу зустріч у в'язниці

Після появи інформації про знущання міліції над "приморськими партизанами", ЗМІ опублікували результати допиту одного з них. Він заявив, що за ґратами йому забезпечують "восьмигодинний здоровий сон, чисту білизну, повноцінне харчування і художню літературу" для читання на дозвіллі.

Правозахисники Приморського краю у зв'язку з появою повідомлень про знущання слідчих над затриманими членами банди "приморських партизан" у четвер почали перевіряти умови їх утримання в СІЗО. Четверо затриманих - Роман Савченко, Володимир Ілютіков, Максим Кирилов та Олександр Ковтун - звинувачуються у нападах на міліціонерів, а також у злочинах проти цивільних осіб.

Поки правозахисники на чолі з головою Громадської спостережної комісії Приморського краю за дотриманням прав людини в місцях примусового утримання Володимиром Найдіним поспілкувалися в ізоляторі з наймолодшим членом банди, 18-річним Романом Савченко. На черзі відвідання ще трьох підозрюваних.

Як розповів правозахисникам молода хлопець, слідчі поводяться з ним добре. За словами Савченка, за ґратами йому забезпечують "восьмигодинний здоровий сон, чисту білизну, повноцінне харчування і художню літературу" для читання на дозвіллі. Слова Савченко підтвердив і його співкамерник - у камері вони знаходяться удвох, повідомив представник прес-служби крайового УВС.

За словами джерела в УВС, члени комісії не виявили жодних порушень при утриманні Савченко і його сусіда по камері. Як зазначили в УВС, правозахисники також не знайшли ніяких слідів побоїв або катувань на обличчі і тілі молодої людини.

Перевірка проводилася у зв'язку з тим, що в інтернеті з'явилися повідомлення про "вибивання" у затриманих свідчень. Про це ж пресі розповіли і родичі затриманих. Відзначимо, що один з членів банди "партизанів" - Володимир Ілютіков - під час конвоювання до Владивостока на запитання журналістів, яке ставлення в міліції до затриманих, за неофіційними даними, відповів: "Погане, п... дять".

На місцевих форумах інтернет-користувачі продовжують писати про "міліцейське свавілля" в Примор'ї. Один з учасників форуму написав, що якби двоє членів банди - Андрій Сухорада та Олександр Солодких - не застрелилися, в міліції їх чекали б тільки "тортури і садизм". Як заявив інтернет-користувач, деякі затримані, яких допитують у міліції Уссурійська, "вистрибують голими" з третього поверху будівлі ГУВС.

Джерело в УВС, коментуючи ці повідомлення, заявило, що "громадська думка штучно загострюється чутками про те, що із затриманих вибивають свідчення". За його словами, правозахисники обов'язково обстежують і інші місця примусового утримання, де перебувають решта фігурантів у справі про напад на приморських міліціонерів.

Читайте також:

Родичі "приморських партизан" оголосили збір коштів на незалежне розслідування

Останній "приморський партизан" здався міліції

У Примор'ї силовики знищили двох підозрюваних у нападах на міліціонерів

Банда російських "партизан-месників" відкрила полювання на міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: