Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Екс-мер Москви Юрій Лужков, у той час, як затверджували його наступника, читав лекцію студентам. Він досить негативно відгукнувся про "Єидну Росію" і запевнив, що на вибори не піде.

Колишній мер Москви Юрій Лужков, який після свого звільнення вийшов з лав провладної "Єдиної Росії", заявив, що він завжди насторожено ставився до цієї партії.

Про це він сказав під час лекції у Російському державному торговельно-економічного університету – до речі, у той самий час у Московській міськдумі затвердили нового мера Москви – ним став Сергій Собянін.

Лужков розповів, що в "Єдиній Росії" завжди були відсутні демократичні інститути.

"Це партія-служниця, і я з неї вийшов", - заявив він студентам.

"Іронія долі: я є одним з батьків-засновників партії "Єдина Росія", - додав Лужков. Він пригадав, що "завжди говорив голові партії Борису Гризлову, що у нас немає обговорень, немає дискусій".

"Коли приймався 122-й федеральний закон про монетизацію пільг, до нього було 2 тисячі зауважень, ми його прийняли без обговорення. Потім була крилата фраза. Дума - не місце для дискусій. Так не можна", - вигукнув Лужков.

Він запевнив, що не виставлятиме свою кандидатуру на жодних виборах у 2011 році. Виборів до Держдуми зараз немає, зазначив він. "Що стосується виборів президента, я не ставлю цього питання для себе, вважаю недоречним говорити про свою кандидатуру", - заявив Лужков.

Нагадаємо, Юрій Лужков керував Москвою протягом більше 18 років, а 28 вересня був звільнений президентом Дмитро Мєдвєдєвим у зв'язку з "втратою довіри". Він уже встиг влаштуватися на нову роботу - став деканом заснованого ним же Факультету управління великими містами Міжнародного університету в Москві.

Читайте також:

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

Лужков не буде опротестовувати відставку і піде в політику

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: