Юрій Лужков отримав нову роботу

Екс-мер російської столиці вийшов на нову роботу. Відтепер він - декан факультету управління великими містами, який сам і створив у Міжнародному університеті Москви.

Колишній мер Москви Юрій Лужков став деканом факультету управління великими містами Міжнародного університету в російській столиці.

Наказ про призначення Лужкова 1 жовтня підписав президент вузу, інший колишній мер Москви Гаврило Попов.

5 жовтня Лужков вперше вийшов на нову роботу і побував у своєму робочому кабінеті.

Факультет управління великими містами був створений у вузі в 2002 році з ініціативи Лужкова. Тоді мер Москви став науковим керівником факультету і почесним професором вузу. До 1 жовтня деканом факультету був представник Москви в Раді Федерації Олег Толкачов.

Міжнародний університет у Москві був заснований після того, як президент СРСР Михайло Горбачов і президент США Джордж Буш-старший домовилися про створення спільного вузу. Документи про заснування вузу в 1991 році підписав Борис Єльцин.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв відправив Лужкова у відставку у зв'язку з "втратою довіри". Виконуючим обов'язки мера було призначено його першого заступника, главу московського будкомплексу Володимира Ресіна.

Сам Лужков заявив, що не буде опротестовувати відставку. Колишній мер збирається піти в політику, однак не буде висувати свою кандидатуру на виборах президента Росії в 2012 році.

4 жовтня Верховний суд Росії відмовився прийняти до розгляду заяву москвича Анатолія Лемешева, який просив визнати незаконною відставку Лужкова з посади мера Москви.

Читайте також:

 Юрий Лужков как символ постсоветского абсурда

У московській мерії несподівано провели ще одне звільнення

Російський суд відмовився скасовувати відставку Лужкова

Лужков дав перше інтерв’ю після відставки

Указ Мєдвєдєва про відставку Лужкова оскаржили в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: