З 1 листопада китайців заново порахують

У Китаї стартує перепис населення. Вперше за час ведення такої статистики будуть враховані і іноземні громадяни, які перебувають на території країни.

У Китаї 1 листопада стартує 6-й загальнонаціональний перепис населення. Збирати дані про нинішній демографічній ситуації в найчисленнішій країні світу будуть понад 100 тисяч переписувачів.

Нинішній перепис ставить завдання: визначити не тільки загальну чисельність населення країни і окремих адміністративних одиниць, а й зібрати дані, що стосуються загального рівня освіти, чисельного співвідношення статей, зайнятості населення, рівня смертності, житлових умов та ситуації у середовищі робітників мігрантів.

Як повідомляє Сіньхуа, крім того, вперше за час ведення такої статистики будуть враховані й іноземні громадяни, які перебувають на території країни.

Заповнити відповідні анкети іноземцям буде запропоновано на одній з п'яти мов, серед яких англійська, французька і німецька. У роботі з іноземцями переписувачам допомагатимуть перекладачі-волонтери.

Читайте також:

Близько півтисячі китайців отруїлися на весіллі

На планеті чоловіків на 57 мільйонів більше, ніж жінок

У Китаї насильно зробили аборт жінці на 8-му місяці вагітності

ВідеоЗ 1 листопада китайців заново порахують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: