З 2001 року в Афганістані загинули більше тисячі солдат НАТО

Тисяча іноземних військовослужбовців загинули в Афганістані з моменту ліквідації там режиму талібів в 2001 році.

Такі дані наводить Інтернет-сайт icasualties.org, який відстежує число загиблих серед контингентів іноземних військ в Іраку і Афганістані.

За даними сайту, серед іноземних військовослужбовців найбільша кількість загиблих в Афганістані в результаті зіткнень або нещасних випадків припадає на громадян США - 625 осіб.

За громадянами США в траурному списку йдуть британці - 121 солдатів. У канадців - 97 загиблих в Афганістані, німців - 28, французів - 22, голландців - 17, данців - 16, італійців - 13.

Як відзначає сайт, більшість іноземних солдатів позбулася життя в Афганістані в результаті вибухів саморобних вибухових пристроїв.

Найсмертоноснішим для солдатів міжнародних сил сприяння безпеки в Афганістані (ISAF), які налічують близько 70 тисяч "багнетів" з 40 країн під командуванням НАТО, став нинішній рік. За десять останніх місяців загинули 254 іноземних військових проти 232 за весь 2007 рік.

В зв'язку з цим Інтернет-ресурс відзначає, що за кількість жертв у складі міжнародного військового контингенту Афганістан наздоганяє Ірак, і навіть випереджає цю країну як найбільш "небезпечне поле глобальної війни з тероризмом".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: