З Арізони до інших штатів почали виїжджати мексиканці

Через посилення закону про імміграцію жителі штату Арізона почали залишати територію штату.

Нелегальні жителі штату Арізона почали залишати територію штату через посилення закону про імміграцію.

Проте, як відзначає джерело, лише незначна частина повертається до Мексики, в той час як переважна більшість нелегалів воліє мігрувати до інших штатів.

Зокрема родини нелегальних іммігрантів із Арізони переїжджають до Пенсильванії, Іллінойсу, Теннесі, Південної Кароліни, Юти, Орегони і Вашингтону. Багато хто пояснює своє рішення тим, що їх народжені в Арізоні діти є громадянами США і не хочуть виїжджати з країни.

Прихильники закону, відповідно до якого поліцейські отримають можливість затримувати і депортувати людей без документів, відзначають дієвість нової імміграційної політики.

Противники документа, у свою чергу, стурбовані тим, що влада Арізони не вирішує проблему, а лише перекладає її на плечі сусідніх штатів. На їхню думку, ситуація, що склалася може призвести до того, що в усіх інших штатах США буде прийнято жорсткі антиімміграційні закони.

Як стверджують члени Демократичної партії США - подібна політика веде до проведення загальнонаціональної імміграційної реформи. Однак малоймовірно, що Конгрес почне займатися такою реформою найближчим часом.

Закон про імміграцію був прийнятий в Арізоні наприкінці квітня. Він розширює повноваження поліцейських, дозволяючи їм лише на підставі власних підозр перевіряти документи у потенційних нелегальних мігрантів. При цьому відсутність документів у підозрюваного стає легальним приводом для його арешту.

19 травня, президент США Барак Обама висловився з приводу неоднозначного імміграційного закону штату Арізона, який викликав невдоволення не тільки в сусідній Мексиці, але й всередині США.

Читайте також:

Польщу поглинула хвиля біженців з Грузії

ЄС полегшив іноземцям умови прийому на роботу

Як правильно піти у відпустку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: