З Білорусі виїхала соратниця кандидатки у президенти Тихановської: голосувати буде в Москві

Вероніка Цепкало виїхала з країни, побоюючись політичного переслідування.

У день виборів президента Білорусі, 9 серпня, стало відомо, що з країни виїхала Вероніка Цепкало - соратниця кандидатки у президенти Світлани Тихановської і дружина екскандидата у президенти Валерія Цепкала. 

Інформацію про її від'їзд підтердили у штабі Світлани Тихановської, представницею якого є Вероніка, передає Tut.by. 

"Ми поважаємо рішення Вероніки. Ситуація непроста. Ми вважаємо, кожен має право оцінювати ризики для себе самостійно", - прокоментували в штабі, додавши, що Цепкало вже прибула до Москви і голосуватиме там.  

Зазначимо, що напередодні дня виборів, 8 серпня, затримали керівницю штаба екскандидата в президенти Віктора Бабарико Марію Колеснікову. Втім, згодом її відпустили, пояснивши її затримання помилковим. 

Як повідомляє російське "РБК" з посиланням на джерело наближене до екскандидата в президенти Валерія Цепкало, вчорашнє затримання сталося помилково, оскільки "хотіли затримати Вероніку Цепкало". 

Нагадаємо:

  • Вероніка Цепкало - дружина Валерія Цепкала, який вважався одним з головних конкурентів Олександра Лукашенка на президентських виборах у Білорусі. Проте ЦВК не зареєструвала його кандидатуру через нібито брак необхідних підписів. 
  • 23 липня Цепкало виїхав з  Білорусі до Росії, забрав із собою дітей. Політик побоюється можливого арешту та позбавлення батьківських прав. 
  • Для виборів президента в Білорусі штаб Цепкала і ще двох опозиціонерів Світлани Тихановської і Віктора Бабарики вирішили об'єднатися.
  • Дружина Цепкала Вероніка повідомила, що її викликали до поліції для надання свідчень у справі чоловіка. Її сестру викликали до МВС з тієї ж причини. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів