З чого брюссельські терористи виготовили свою смертельну зброю

Речовина використовувалася 22 березня у Брюсселі, 13 листопада у Парижі, 7 липня 2005 року у Лондоні.

Смертельна зброя брюссельських терористів 22 березня у столиці Бельгії серія вибухів забрала життя десятків мирних жителів

Перекис ацетону - вибухова речовина, яка використовувалася під час терактів в Брюсселі. Вона - потужна, але нестійка, її складно виявити, легко виготовити, вона не діє на метали. Для її виготовлення необхідні: сірчана кислота, гідропірит та ацетон.

Бельгійська поліція знайшла у брюссельській квартирі терористів 15 кг перекису ацетону.

Речовина використовувалася 22 березня у Брюсселі, 13 листопада у Парижі, 7 липня 2005 року у Лондоні.

Нагадаємо, кількість потерпілих під час терактів в аеропорту і метро Брюсселя збільшилася до 316 осіб. 121 особа досі перебуває в лікарні, з них 63 - у відділенні інтенсивної терапії. Постраждалі розподілені по 48 бельгійських та двох французьких лікарнях. Також вдалося встановити особу двох із чотирьох пацієнтів, які перебувають у комі і імена яких впродовж двох днів були невідомі. 

22 березня, два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 34 людини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: