З дна моря підняли першу чорну скриньку індонезійського лайнера, який розбився

З дна моря підняли першу чорну скриньку індонезійського лайнера, який розбився

Associated Press

Раніше пошукові групи на місці катастрофи літака зловили сигнал радіомаячка самописця.

В Індонезії водолази витягли з дна Яванського моря першу чорну скриньку літака Boeing 737-524 авіакомпанії Sriwijaya Air, який розбився 9 січня. Її передадуть в Національний комітет з безпеки на транспорті, який займається розслідуванням авіакатастрофи.

Про це повідомляє місцеве видання Detik у вівторок, 12 січня.

Бортовий самописець доставили в порт Північної Джакарти, де показали журналістам. На кадрах видно заповнений водою прозорий контейнер, всередині якого міститься помаранчевий корпус чорної скриньки.

Раніше водолазам уже вдалося підняти з дна уламки лайнера, речі пасажирів та рештки тіл загиблих. Причину катастрофи, яка сталася минулими вихідними, влада не називає — зробить це лише після того, як експерти дослідять дані бортових самописців. 

Нагадаємо, 9 січня диспетчери втратили зв'язок із пасажирським літаком Boeing 737-500 індонезійської авіакомпанії Sriwijaya Air, що виконував рейс SJ182 із Джакарти до Понтіанака.

Літак менш ніж за хвилину піднявся на висоту 3 км, але потім почав втрачати висоту і через 4 хвилини після зльоту зник. Звичайний політ повинен був зайняти 90 хвилин. 

Екіпаж літака не подавав сигнал біди. Про трагедію стало відомо, коли лайнер зник із радарів. Влада Індонезії заявила, що знайшла місце падіння літака Boeing 737-500. 

Пошуки "чорних скриньок" індонезійського лайнера, який розбився напередодні, тривають

Пошуки "чорних скриньок" індонезійського лайнера, який розбився напередодні, тривають

 

 

 

 

Наступна публікація