З Фіджі депортували іноземних журналістів

Після запровадження прямого президентського правління, влада заборонила ЗМІ публікувати негативну інформацію та наказала вислати всіх іноземних журналістів.

Прем'єр-міністр Фіджі Френк Баїнімарама наказав депортувати з країни всіх іноземних журналістів.

Крім того влада Фіджі запровадила жорстку цензуру, заборонивши ЗМІ публікувати будь-яку інформацію, яка може спровокувати безлади в країні.

Також 14 квітня військові Фіджі узяли під контроль будівлю Резервного банку, що виконує функції центрального банку країни.

Військові перевіряють документи у тих, хто входить і виходить з будівлі, в якій окрім банку також розташовано посольство Нової Зеландії.

Того ж дня заступник розділу Центробанку Саду Редді виступив із заявою, в якій повідомив про посилювання валютного контролю, яке виражається в обмеженні низки фінансових операцій.

Одночасно, за непідтвердженими даними, керівник Резервного банку Савенака Нарубе був звільнений зі своєї посади. Офіційних коментарів поки не надходило.

Нагадаємо, 10 квітня президент Фіджі Рату Джозефа Ілойло відмінив дію конституції і повернув до влади військовий уряд, раніше відчужений судом. Одночасно в країні був введений надзвичайний стан.

Читайте також:

Президент Фіджі відмінив конституцію і ввів пряме правління

Суд постановив арештувати колишнього прем'єра Таїланду

Ватажки таїландських демонстрантів здалися поліції

Президент Молдови звинуватив у погромах в Кишиневі дев’ятьох сербів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: