З "Газпрому" звільнили топ-менеджерів, які програли "Нафтогазу" Стокгольмський арбітраж

З "Газпрому" звільнили топ-менеджерів, які програли "Нафтогазу" Стокгольмський арбітраж

Фото: Газпром

Вони виступали свідками у суді.

Російський газовий монополіст ВАТ "Газпром" повідомив про звільнення заступника голови правління Олександра Медведєв, який відповідав за зовнішній ринок, та заступника голови правління компанії Валерія Голубєва - він відповідав за внутрішній ринок.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Газпрому". Причину звільнення топ-менеджерів у російській компанії не уточнили.

Своєю чергою, очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook написав, що ці співробітники виступали свідками в Стокгольмі. "Медведєв відповідав за Стокгольмський арбітраж. І був свідком у Стокгольмі. Голубєв відповідав за контракт на поставку газу Нафтогазу. І був свідком у Стокгольмі", - повідомив він.

При цьому він додав, що глава "Газпрому" Олексій Міллер "дистанціювався від арбітражу відразу після подання нами зустрічного позову з транзиту".

Мєдвєдєв відповідав за Стокгольмський арбітраж. І був свідком в Стокгольмі. Голубєв відповідав за контракт на...

Опубліковано Andriy Kobolyev Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Раніше у "Нафтогазі" розповіли, як змусять "Газпром" сплатити борги за Стокгольмський арбітраж. Компанію цікавлять акції, якими володіють росіяни. За його словами, українську компанію не цікавлять будівлі "Газпрому", тому що "будівель на 2,7 мільярда доведеться дуже багато заарештовувати".

Російський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Російський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація