З мексиканської в'язниці зникли 85 ув'язнених і два охоронці

На кордоні Мексики з США з в'язниці втекли 85 ув'язнених і два охоронці. Влада підозрює, що вони сприяли втечі ув'язнених. Аналогічні підозри впали на ще 44 співробітників пенітенціарної установи.

З в'язниці в мексиканському місті Рейноза, розташованому на кордоні з США, втекли 85 ув'язнених. Про це повідомили місці чиновники, які відзначили, що це найбільша масова втеча з в'язниці, що трапилася в Мексиці за останні роки.

У поліції штату Тамауліпас розповіли, що разом з ув'язненими зникли два співробітники охорони в'язниці. Влада підозрює, що вони сприяли втечі ув'язнених. Аналогічні підозри впали на ще 44 співробітників пенітенціарної установи, включаючи його начальника.

Відзначається, що ніяких сутичок у в'язниці не відбувалося: в'язні просто зникли.

Представник уряду штату повідомив, що втікачі сиділи в тюрмі за різні злочини, включаючи наркоторгівлю.

Обстановка в прикордонному штаті Тамауліпас надзвичайно загострилася в останні місяці, оскільки в регіоні постійно воюють представники наркокартелів Gulf Cartel і Zetas, які борються за контроль над постачаннями наркотиків в США.

Всього за минулий час 2010 року з в'язниць штату втекло близько 200 ув'язнених.

8 вересня держсекретар США Гілларі Клінтон під час публічного виступу зазначила, що частина регіонів Мексики знаходиться під контролем наркокартелів і висловила побоювання, що на території країни можуть виникнути повстанські рухи.

Заява Клінтон викликала протести серед мексиканських політиків; деякі з них побачили в словах держсекретаря натяк на вторгнення США на територію Мексики, що готується. Пізніше прес-служба Білого дому заявила, що слова Клінтон були неправильно витлумачені.

Читайте також:

Обама не дозволив прирівнювати Мексику до Колумбії

Мексика запідозрила США в підготовці військового вторгнення

Кримінальні війни в Мексиці: щоденно вбивають більше п'яти людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: