З музею в Бельгії викрали картину Магрітта за 4 млн євро

З музею в Бельгії викрали картину Магрітта за 4 млн євро

Посеред білого дня грабіжники увірвалися до музею художника-сюрреаліста Рене Магрітта та викрали одну з його найвідоміших картин. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

З брюссельського музею просто посеред білого дня викрали картину бельгійського художника-сюрреаліста Рене Магрітта "Олімпія", вартістю 3 – 4 мільйони євро.

Крадіжка сталася вранці 24 вересня, незабаром після відкриття музею. Двоє невідомих, один з них азіатської зовнішності, озброєні пістолетом, увірвалися до будівлі та винесли полотно, а потім втекли на машині. При цьому не було зроблено жодного пострілу.

Музей розташований в центрі Брюсселя у колишньому будинку родини Магріттів. Зазвичай туди пускають відвідувачів тільки на запрошення, цього разу двері злочинцям відчинив один з працівників музею, який нічого не запідозрив.

Злочинці зібрали у внутрішньому дворі будинку шістьох співробітників музею і двох туристів (ніхто з них не постраждав). Очевидці стверджують, що музейні злодії прийшли саме за "Олімпією". Після того, як картину зняли із стіни, зазвучав сигнал тривоги. Незабаром приїхала поліція, проте злочинців на місці вже не було.

Рене Магрітт (1898-1997) - один з найвидатніших представників сюрреалізму. Його творчість основана на логічних парадоксах. Так, однією з найвідоміших його робіт є твір під назвою "Це не трубка". На малюнку явно зображена курильна трубка, проте підпис під нею свідчить, що це не трубка.

Картина "Олімпія" написана в 1948 році (масло, 60 х 80 см): на ній оголена дівчина, яка лежить на березі моря. На животі у неї черепашка.

Читайте також:

Грабіжники на вертольоті "обчистили " грошове сховище в Швеції

Будинок Агати Крісті перетворили на музей

У Венеції знайдено картину Ренуара, викрадену 25 років тому

Оголену мускулисту Мадонну продали на аукціоні

Відео Викрали картину за 4 млн євро

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів