З Національного архіву США поцупили секретні дані про Клінтона

Диск з секретними даними знаходився в приміщенні, куди було дозволено заходити рядовим співробітникам архіву.

З Національного управління архівів і документації США пропав жорсткий диск, що містить інформацію про роботу адміністрації Біла Клінтона і Секретної служби США.

Серед зниклих даних, об'єм яких оцінюється в один терабайт, були, зокрема, звіти про роботу Білого дому і запису про проведених його співробітниками зустрічах і громадських заходах.

Також були загублені відомості про адреси і номери соціального страхування невизначеного кола осіб, серед яких опинилася одна з дочок колишнього віце-президента Альберта Гора.

Про інцидент розповіли конгресмени Едолфус Таунс і Даррелл Ісса, які у свою чергу дізналися про втрату диска від генерального інспектора архівного управління. За його словами, пропажа сталася в новій будівлі архіву в штаті Меріленд, побудованій у 1994 році.

Як з'ясувалося, диск, який зазвичай зберігався в зоні з обмеженим доступом, був на якийсь час перенесений для роботи в приміщення, куди було дозволено заходити близько ста рядовим співробітникам відомства. Крім того, повз кімнату, куди принесли диск, постійно проходять двірники, стажисти і відвідувачі архіву.

У зв'язку з пропажею даних ФБР розпочало розслідування, в ході якого планується визначити, чи стала пропажа результатом крадіжки або простої халатності.

Читайте також:

Американка відлякала грабіжників перцем та мітлою

Обама підтримав створення Палестини. У Ізраїлю інші пріоритети

Віце-президент США проговорився про таємний бункер

Білий дім заявив про оживання економіки США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: