З найбільшого банку Сингапура евакуювали працівників через випадок коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 300 працівників відправили працювати додому.

З найбільшого сингапурського банку DBS евакуювали близько 300 осіб через інфікування коронавірусом, яке виявили в одного з працівників фінансової установи, пише ВВС.

В одного із працівників діагностували COVID-19. Після лабораторного підтвердження коронавірусу всіх працівників 43 поверху відправили працювати додому. Таке рішення дирекція банку назвала запобіжним заходом. 

Евакуйованим працівникам роздали пакети з термометрами, масками та дезінфекційними засобами для рук. Банк також відкрив телефонні лінії меддопомоги.

Фахівці обстежують людей, з якими контактував хворий, щоб визначити тих, хто потрапив у групу ризику. Ліфти і туалети у будівлі очищують і дезінфікують.

Зазначається, що у Сингапурі підтверджено 47 випадків зараження вірусом. Це найвищий показник за межами Китаю. Саме тому в країні підвищили до помаранчевого рівень небезпеки. Крім того, у компаніях і громадських місцях почали перевіряти температуру тіла у працівників і відвідувачів.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 149 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції