З Німеччини депортували 11 українців, які намагалися отримати політичний притулок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депортованих з Мюнхена до Києва доставили літаком.

Влада німецької федеральної землі Баварія вислала до України 11 українських громадян, котрі намагалися отримати в Німеччині політичний притулок. Напередодні зафрахтований земельним баварським урядом літак доправив 11 громадян України з Мюнхена в Київ.

Про це в вівторок, 9 жовтня, повідомив офіційний речник баварського відомства з питань надання притулку та повернення на батьківщину, передає агенція новин dpa.

За даними представника баварського відомства, депортація була узгоджена з федеральною владою. Крім українців, того ж дня з Баварії вислали в Італію трьох претендентів на статус біженців. Їх відправили рейсовими літаками - двох до Мілана і одного - в Неаполь.

Всі депортації проведено відповідно до умов Дублінського угоди. Нею зокрема передбачається, що зазвичай відповідальність за біженця несе саме та країна ЄС, де шукач притулку вперше зареєструвався, наголосили в баварському відомстві.

ВідеоПольща депортувала українку через підозру у спробі повалити уряд за російські гроші

Польща депортувала українку та заборонила їй в'їзд в інші країни шенгенської зони. Жінку та її чоловіка-поляка підозрюють у справі повалення уряду за російські кошти. Провладний депутат Аркадіуш Чарториський заявив, що спецслужби повинні придивитися до ймовірних зв'язків з російською оборонною промисловістю.

Польща депортувала українку через підозру у спробі повалити уряд за російські гроші

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції