З початку року в Росії здійснено понад мільйон злочинів

Глава МВС Росії відрапортував про зменшення рівня злочинності на 7,8% в порівнянні з першим півріччям 2008 року.

Співробітники органів внутрішніх справ виявили більше 1,2 мільйонів злочинів в Росії з січня по травень 2009 року. Про це в середу, 1 липня, повідомив глава МВС РФ Рашид Нургалієв на черговому засіданні урядової комісії з профілактики правопорушень.

В цілому, за даними МВС, зниження злочинності в країні в цілому склало 7,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, відрапортував міністр.

"За січень-травень 2009 року на території країни зареєстровано 1 мільйон 299 тисяч злочинів. Аналіз злочинності показує, що 42,8% всіх злочинів реєструється в республіканських, краєвих і обласних центрах, п'ята частка 19% - в сільській місцевості", - заявив Нургалієв.

За його словами, майже половину з цих злочинів 43,3% складає розкрадання чужого майна шляхом крадіжок, грабежів, розбоїв.

Так, з початку року в Росії на 5% менше зареєстровано тяжких і особливо тяжких злочинів. У тому числі, на 10,8% скоротилося число вбивств і замахів на вбивство, на 3,3% - умисного спричинення тяжкої шкоди здоров'ю, на 18,7% - зґвалтувань, на 12,4% - розбійних нападів, на 14,6% - грабежів, на 17,7% - крадіжок.

Крім того, правоохоронні органи в 2009 році на 3,7% менше зареєстрували злочинів, здійснених в суспільних місцях, безпосередньо на вулицях число злочинів скоротилося на 4,4%. У тому числі тяжких і особливо тяжких - на 11,2%, вбивств - на 16,7%, розбоїв - на 20,2%, грабежів - на 17,3%.

При цьому міністерство не обнародувало абсолютних показників.

По словах Нургалієва, практично кожен третій (30,9%) злочин в Росії скоюють раніше судимі громадяни, майже кожен восьмий (12,6%) - в стані алкогольного сп'яніння, кожен вісімнадцятий (5,5%) - неповнолітніми або при за їх участі.

Читайте також:

Луганськ визнано бандитською столицею України

Серед іноземців найбільше злочинів у Києві скоюють росіяни

В Україні формується "п'ята колона" з криміналітету

В Україні грабують по 20 банків на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: