Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З рахунків Каддафі зникли кілька мільярдів євро - ЗМІ

Бельгія заморозила депозити Каддафі, проте не призупинила виплату відсотків.

У Бельгії з кількох рахунків, що належали лівійському лідерові Муаммару Каддафі і заморожених за рішенням ООН в 2011 році, зникли від 3 до 5 мільярдів євро.

Про це у понеділок, 29 жовтня, повідомляє телеканал RTBF з посиланням на доповідь ООН.

Згідно з цим звітом, з рахунків зникли відсотки за вкладами, зробленим в одному з чотирьох банків. В ООН побоюються, що вони могли піти на закупівлю зброї для різних угруповань в країні чи іншу незаконну діяльність (нелегальну міграцію, торгівлю людьми).

Як повідомляє Reuters, за даними телеканалу, Бельгія заморозила депозити Каддафі за кордоном, проте не призупинила виплату відсотків і дивідендів.

Муаммар Каддафі керував Лівією понад 40 років і був убитий повстанцями в жовтні 2011 року.

Нагадаємо, раніше екс-французького президента Ніколя Саркозі назвали підозрюваним у справі про незаконне фінансування передвиборчої кампанії. Йдеться про події майже 11-річної давнини. За версією слідства, спонсором кампанії Саркозі був лівійський диктатор Муаммар Кадаффі, від якого французький політик начебто таємно отримав 50 мільйонів євро. Сам Саркозі звинувачення відкидає.

Раніше вже повідомлялося, що більше 10 млрд євро із заморожених за рішенням ООН у 2011 році лівійських активів зникли з рахунків в Euroclear Bank в Бельгії в 2013-2017 роках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції