З російської версії журналу GQ вилучили статтю про Путіна

Видавництво журналу GQ заборонило передруковувати в Росії статтю про причетність ФСБ до терактів на початку 90-х років.

GQ про Путіна
Сторінка журналу GQ зі статтею про Путіна
Американські блогери розпочали суспільну кампанію зі стихійного перекладу статті про Росію, яка була опублікована в американській версії журналу GQ, але вилучена з російської версії видання.

Стаття Скотта Андерсона "Володимир Путін – темне сходження до влади" присвячена розслідуванню терористичних актів в Росії наприкінці 90-х і заснована на інтерв'ю з колишнім співробітником російських спецслужб Михайлом Трепашкиним.

Він розповів американському журналістові про причетність ФСБ до вибухів житлових будинків в Москві і Буйнакську.

Наприкінці липня один з провідних адвокатів власників видання Джері Біренц відправив керівництву медіа-холдингу і редакторам GQ лист з наступними інструкціями: "Керівництво Conde Nast ухвалило рішення, що вересневий номер американської версії GQ із статтею Скотта Андерсона "Володимир Путін – темне сходження до влади" не повинен поширюватися в Росії".

Згідно з інструкціям Біренца, статтю також не можна було публікувати на веб-сайті журналу, а також посилати копії GQ до Росії або показувати її російським чиновникам або журналістам. На додаток до цього, суворо заборонявся передрук статті в будь-яких виданнях медіа-холдингу за кордоном або будь-яка реклама цього матеріалу в самому журналі.

Офіційний представник компанії Conde Nast Марі Перл відмовилася від коментарів. Вона лише заявила, що компанія "бере до уваги закони і проблеми тих країн, в яких виходять журнали видавничого будинку".

Читайте також:

Путін став іконою світової гей-спільноти

Стало відомо, які слова заборонені у присутності Путіна

Чавес назвав Ізраїль "лакеєм-вбивцею на службі імперіалізму"

Росія очолила список авторитарних держав світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: