З розливом нафти в Мексиканській затоці буде боротися НДІ з Тюмені

Переробкою нафтових відходів та очищенням берегових територій США займеться Тюменський НДІ екології і раціонального використання природних ресурсів, а також російські фахівці.

Тюменський НДІ (Науково-дослідний інститут) екології і раціонального використання природних ресурсів проведе в Мексиканській затоці комплекс робіт з ліквідації нафтового розливу після вибуху на платформі Deepwater Horizon. Російські фахівці також займуться переробкою нафтових відходів та очищенням берегових територій США, постраждалих від катастрофи.

Як зазначила спеціаліст з маркетингу НДІ Олена Філіпчук, американські компанії розглянули десятки тисяч пропозицій щодо ліквідації наслідків аварії. Однак найбільш ефективними були визнані розробки вчених з Тюмені.

Американці в особі Global Remediation Group, що організує ліквідацію наслідків катастрофи, пояснили свій вибір тим, що сибірський НДІ працює в сфері очищення забруднених нафтою територій уже не перший рік. Сума контракту, який американці запропонували російському НДІ, не називається.

Період проведення очисних робіт у Мексиканській затоці складе не менше року. Продукти переробки відходів будуть застосовуватися при будівництві доріг, полігонів, а також виробництві гідро-і теплоізоляційних матеріалів на території США.

Науково-дослідний інститут екології та раціонального використання природних ресурсів був створений в 2005 році. Інститут займається ліквідацією аварійних розливів нафти і переробкою нафтових відходів. За 5 років роботи інституту він реалізував сотні проектів для найбільших нафтогазових компаній регіону.

Нафтова вишка Deepwater Horizon, що належить британській нафтогазовій корпорації BP, вибухнула і затонула у квітні 2010 року. При аварії загинуло 11 осіб. В результаті катастрофи в море вилилося кілька сотень тисяч тонн нафти, що зробило витік найбільшим в історії США.

Читайте також:

Корпорація BP підтвердила зміну гендиректора

BP продовжить роботу в Мексиканській затоці

British Petroleum упіймали на підробці фото ліквідації аварії в Мексиканській затоці

ВідеоBP витратила 2,65 млрд дол на ліквідацію розливу нафти в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: