З українських моряків зняті звинувачення у потопленні судна

Капітана і другого помічника судна Santana відпустили на волю, обвинувачення у затопленні грецького судна Captain Mihalis з них зняті.

З українських моряків, затриманих у Греції, зняті звинувачення.

Представник Міністерства торгового флоту Греції заявила, що капітан і другий помічник судна Santana, громадяни України, були ненадовго затримані грецькими владою після катастрофи в Егейському морі, але до цього часу звинувачення з них зняті.

"Дійсно, після зіткнення були затримані капітан і другий помічник судна, однак до теперішнього часу обидва відпущені на свободу без будь-яких обмежень", - сказала вона.

За її словами, розслідування події закінчено, додаткових претензій до українського екіпажу немає. Судно "Santana" не затримували, і воно може продовжити плавання з острова Сірос, куди воно прибуло після зіткнення.

Нагадаємо, 4 жовтня о 04:00 відбулося зіткнення українського судна "Santana", що йшло під прапором Мальти, і грецького судна Captain Mihalis під прапором Греції. На борту Santana перебували 20 членів екіпажу - всі громадяни України, на грецькому кораблі перебували 9 моряків.

Раніше українське МЗС повідомило, що слідчим берегової охорони портової адміністрації порту Сірос арештований другий помічник капітана судна Santana, який на момент зіткнення виконував обов'язки вахтового помічника капітана.

Йому висунуто звинувачення у порушенні правил експлуатації судна, що призвело до зіткнення з іншим плавзасобом, а також в ненавмисному вбивстві людини (кока грецького судна, громадянина Греції) через халатне виконання службових обов'язків. Згадане справу передано у виробництво окружної прокуратури о.Наксос.

Читайте також:

У Греції заарештували українського моряка за потоплене судно

Українські моряки затопили в Егейському морі грецьке судно

П'яні українські моряки протаранили російський танкер з ураном

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: