З’ясовано подробиці розстрілу сім’ї кримінального авторитета у Ставрополі

Під час огляду будинку слідчі знайшли сейф, який раніше хтось намагався відкрити. Коли правоохоронці його зламати, то виявили кілька коробок з діамантами. Метою вбивць могли бути саме коштовності.

Вбивство у Ставрополі
Комсомольская правда
За інформацією, яка поки що офіційно не підтверджується, причиною масового вбивства у Ставрополі могло пограбування. У будинку загиблого кримінального авторитета Володимира Слезаєва виявлено сейф. Після розстрілу всіх дорослих мешканців будинку злочинці болгаркою намагались зламати його, але їм це не вдалося.

Під час огляду будинку слідчі звернули на цю деталь увагу, викликали фахівців, яким вдалося відкрити сейф. У ньому лежали кілька коробок з діамантами. Можливо, метою вбивць були саме коштовності.

Кілери чекали на Слезаєва біля будинку на околиці Ставрополя. Він жив в особняку з басейном і величезним гаражем, що вміщає не одну машину. Саме там і сталося вбивство.

Ймовірно, нападники чекали в засідці. Коли до будинку під'їхала машина Хана, вони дочекалися поки вона в'їде в гараж, заскочили слідом за нею і розстріляли людей. У гаражі стояв запах газу, тому двірник викликав МНС.

Поки не оголошується, хто саме загинув разом з Ханом. Швидше за все, це його син Артур, дочка Яна з чоловіком Едуардом Долговим (молоді недавно одружилися), жінка на ім'я Наталія (вона або особистий лікар авторитету, або його громадянська дружина), собачник, водій, няня.

Під час огляду будинку слідчі знайшли тіло няні новонародженої внучки Хана. Дівчинці всього тиждень від народження, тому Яні допомагала няня на ім'я Люба. Її теж вбили, а новонароджена дівчинка ледь не задихнулася від газу, який пустили кілери. Зараз вона в реанімації дитячої лікарні.

Будинок був під спостереженням відеокамер, які виявилися розбитими. Можливо, вбивці готувалися до нападу, і знали навіть де в будинку знаходиться сейф.

Врятуватися зміг і восьмирічний онук Слезаєва Вова. Хлопчик сховався на другому поверсі будинку.

Нагадаємо, масове вбивство в Ставрополі відбулося через два з половиною місяці після подій на Кубані, на станиці Кущевська, де по-звірячому вбили 12 осіб.

Читайте також:

Масове вбивство в Росії: розстріляно всю сім'ю кримінального авторитета

Разом із сім’єю "авторитета" у Ставрополі розстріляли няню, водія і собаківника

Одним із мотивів масового розстрілу родини у Ставрополі називають помсту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: