З'явились "фото" дорослої Мадлен, яку у 4 роки викрали в Португалії

Поліція Великобританії розповсюдила фотографії Мадлен Маккен, яка "подорослішала" . Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Поліція Великобританії і Центр з захисту дітей запустили в Інтернеті інформаційну кампанію, в ході якої вони сподіваються вийти на викрадачів Мадлен Маккен або тих, хто може бути з ними знайомий. За допомогою сучасних технологій фахівці створили "фотографії", на яких можна побачити як дівчинка могла б виглядати зараз, після двох років після зникнення.

У момент викрадання Мадлен було біля чотирьох років, а зараз їй - 6 років і вона виросла і змінилася. Фахівці відзначають, що різні кліматичні умови можуть по-різному впливати на зовнішність людини. На одному із знімків Мадлен виглядає так, як аби вона жила в країні з спекотним кліматом. На цій "фотографії" вона не лише засмагла, у неї змінився і колір волосся. У поліції вважають, що викрадачі могли б змінити її зачиску і пофарбувати волосся, щоб вона не виділялася з натовпу місцевих дітей.

На іншій фотографії Мадлен виглядає так, як аби вона ростала в Європі.

Нагадаємо, що Мадлен Маккенн зникла з номера в готелі Прайя-де-Луж в Алгарве 3 травня 2007 року, поки її батьки вечеряли в ресторані з друзями.

Читайте також:

Розслідування зникнення Маккен скоро завершиться

Справу закрито: Мадлен не знайшли

Мадлен убила рідна матуся?

Мадлен Маккенн знову шукатимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: