З'явилися докази масових розстрілів у Лівії (відео)

Докази масових розстрілів у Лівії викладено у вільний доступ в Інтернеті. Люди збирали тіла просто на вулицях.

Відео, що доводять факти масових розстрілів населення в Лівії, з'явилися на YouTube. На відео зображені підготовка до поховання жертв революції.

В описі до викладеного відео наводиться посилання, де розкадровано зображення мертвих і закривавлених солдатів, які були страчені за відмову стріляти в демонстрантів. Повідомляється, що багато жителів Тріполі навіть збирали трупи на вулицях, після того, як лівійські військові стріляли навмання.

У тексті наголошується на "несамовитих кадрах скоєних злочинів Каддафі" проти мирних громадян.

В інших роликах видно процес підготовки масових поховань. Повідомляється, що за останні дні було вбито понад 2 тисячі осіб.

Згідно з останньою інформацією, під контролем Каддафі залишається тільки Тріполі і деякі райони на заході країни. Східна частина Лівії знаходиться в руках опозиції, прихильники якої поступово наближаються до столиці. У навколишніх містах йдуть вуличні бої з численними жертвами.

Наразі місцезнаходження Муаммара Каддафі невідоме. Ймовірно, він переховується на військовій базі з підземним бункером. Висуваються також припущення про його смерть.

Читайте також:

Революція у Лівії почалась із сайту знайомств: "коханці" обмінювалися закодованими листами

Лівійські льотчики, які не захотіли бомбити демонстрантів, розбили свій літак

МЗС Італії: жертвами придушення революції в Лівії стали тисячі людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: