Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У КНР додалася ще одна виборча дільниця.

У Китаї о восьмій ранку за місцевим часом (у Києві тоді була третя година ночі) відкрилися закордонні виборчі дільниці із голосування за нову Верховну Раду України. Своє волевиявлення можуть висловити українці в Пекіні, Шанхаї, а відтепер і у Ґуанчжоу.

Про це повідомили у Генеральному консульстві України в Ґуанчжоу. 

Як зазначили члени дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900126, вперше від 2012 року (рік відкриття ГКУ в Гуанчжоу) громадяни України, які проживають у південних провінціях Китайської Народної Республіки: Гуандун, Гуйчжоу, Хайнань, Хунань та Гуансьічжуанському автономному районі, мають можливість здійснити своє конституційне право та проголосувати у новоствореній закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України.

Члени комісії виборчої дільниці також повідомили, що відкриття дільниці відбулося за сприяння небайдужих українців, котрі проживають на території консульського округу Генерального консульства України в Гуанчжоу, Посольства України в КНР, Міністерства закордонних справ України та дипломатів Генерального консульства.

ВідеоОхороняти спокій українців у день голосування будуть понад 130 тисяч співробітників МВС

Останній день політичної агітації. Від опівночі настане день тиші. У неділю в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори. Напередодні поліція взяла під цілодобову охорону усі окружні виборчі комісії. До країни вже прибули понад півтори тисячі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій.  

Охороняти спокій українців у день голосування будуть понад 130 тисяч співробітників МВС

Нагадаємо, о 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб.

Як відомо, українці Австралії першими в світі розпочали голосування на парламентських виборах. Станом на 9 ранку там проголосували вже 40 виборців. А у Києві всі дільничні виборчі комісії працюють в штатному режимі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції