З'явилися нові матеріали про зв'язки прем'єра Косова зі злочинцями

ПАРЄ сьогодні, 25 січня, обговорить обвинувачення проти Хашима Тачі: з'явилися нові матеріали про зв'язки прем'єра Косова зі злочинністю.

На Заході опубліковані матеріали, що підтверджують підозри щодо злочинного минулого прем'єр-міністра Косова Хашима Тачі.

У британській газеті Guardian цитуються секретні телеграми миротворців НАТО в Косові, що потрапили в розпорядження редакції. У них Хашим Тачі згадується як великий кримінальний лідер.

Газета вважає, що, судячи за даними західних розвідслужб, про це було відомо кілька років.

У документах стверджується також, що найближчий соратник косовського прем'єра Джавит Халіта був також тісно пов'язаний з організованою злочинністю.

У грудні минулого року в доповіді Ради Європи Хашим Тачі був звинувачений в тому, що очолював найбільший злочинний клан в Косові, який наприкінці 1990-х років займався контрабандою наркотиків і незаконною торгівлею людськими органами.

Пізніше спеціальний доповідач Ради Європи Дік Марті спростував твердження про те, що в своїй доповіді з проблеми "чорної трансплантології" у Косовому він безпосередньо звинуватив Тачі в торгівлі людськими органами.

Уряд Косова відкинув ці звинувачення.

Нагадаємо, 25 січня Парламентська асамблея Європи обговорить доповідь про передбачувані зв'язки Тачі зі злочинним світом.

Читайте також:

Тачі відкинув звинувачення, нібито він торгував людськими органами

Рада Європи звинуватила Хашима Тачі у торгівлі людськими органами

Парламент Косово відправив у відставку уряд Хашима Тачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: